Bize danışmadan karar vermeyin!İletişim

BİZDEN HABERLER

Sauna Yapımı

Posted in: Sauna
Sauna Yapımı

Özel evinizde, dairenizde, ofisinizde anahtar teslimi sauna yapmak veya SPA merkezi oluşturmak istiyorsanız – bize ulaşın. KZY Hamam Yapımı, 10 yılı aşkın süredir Ankara’da benzer tesisler inşa etmektedir.

Fin saunası ve Rus hamamı, tasarım ve yapımında yüksek nem, sıcaklık farklılıkları, belirli bölgelerin artan ısınması, iletişim zenginliği ve çok daha fazlasıyla ilgili birçok yönü hesaba katmanın önemli olduğu teknik olarak karmaşık bir yapıdır. Sonuç olarak binalara eşlik eden konforlu ve işlevsel bir buhar banyosu elde etmek için, doğru malzemeleri seçmenin yanı sıra çok sayıda profesyonel teknik hesaplama yapmak gerekir. Tüm bunlar yüksek düzeyde KZY Hamam Yapımın uzmanları tarafından yapılacaktır.

Ankkara’da ve Türkiye genelinde anahtar teslimi bir saunanın inşası, şirketin ustalarının tasarımı gerçekleştireceği, en uygun ekipmanı alacağı, lojistiği organize edeceği ve ayrıca tüm inşaat, kurulum ve devreye alma işlerini gerçekleştireceği anlamına gelir, ardından sadece başlamanız gerekir. Bu yaklaşımla sinirlerinizi, güçlerinizi ve kaynaklarınızı kurtarırsınız çünkü tek bir yüklenici ile çalışmak her zaman daha kolay ve daha karlı olur.

Sauna yapım aşamaları

Bir mühendis-tasarımcı ile randevu
Sauna temeli montajı, izolasyon montajı ve derz sızdırmazlığı
Mühendislik sistemlerinin kurulumu
Rafların montajı
Buhar odaları
Fırın ekipmanı için bağlantı ve devreye alma.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir