Bize danışmadan karar vermeyin!İletişim

BİZDEN HABERLER

SPA Yapımı

Posted in: SPA
SPA Yapımı

KZY Hamam Yapımı uzmanları sizin için SPA’nın anahtar teslimi inşasını organize edebilir: Ankara ve Türkiye’deki diğer bölgelerinde saunalar, hamamlar, yüzme havuzları veya spa kompleksleri.

Bizimle, size uzun yıllar sadece olumlu duygular getirecek kaliteli, çok işlevli bir nesneye sahip olacaksınız. Oteller için halka açık bir spa merkezinin inşası, maddi varlıklar için karlı bir yatırım olabilir. Bir otel seçerken müşteri için temel hususlar şunlardır: konum, maliyet, oda kalitesi ve yetişkinler ve çocuklar için yüzme havuzlu bir spa merkezinin mevcudiyeti. Spa merkezi otelinizin en önemli noktası olacak ve ek gelir sağlayacaktır. Projeyi, yüzme havuzları ve spa kapanımlarının yapımından sorumlu tek bir yüklenici olan KZY Hamam Yapım’da sipariş etmeniz önerilir.

Son teslim tarihlerini takip ediyoruz.

Yetkinliğimiz, beton havuzların montajının yanı sıra kompozit yapıların kurulumunu içerir. Yüzme havuzlarının tasarımı, inşası ve teslimi ile ilgili işlerin tam listesini yapıyoruz. Mini su parklarının kurulumu dahil yüzme havuzları için çeşitli cazibe merkezleri sunuyoruz.

Fin Saunası

Fin saunası, kuru sıcak havaya sahip kuru bir banyodur – hava sıcaklığı 70-90 santigrat derece ve nem oranı% 5-15’dir. Buhar odasındaki hava sıcaklığı 140 dereceye kadar ulaşabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir