Bize danışmadan karar vermeyin!İletişim

BİZDEN HABERLER

HAVUZ YAPIMI: Havuz Aksesuarları

Posted in: Havuz
HAVUZ YAPIMI: Havuz Aksesuarları

Su atraksiyonları havuzun en önemli unsurudur. Özel, rekreasyonel yüzme havuzları ve yüzme havuzlarının yapımına giderek artan bir ilgi, çeşitli hidromasaj sistemlerine verilmektedir. KZY Hamam Yapımı, en popüler ve talep gören jakuzi sistemlerini sunar. Hidro-aeromasaj bölümlerindeki hava beslemesi, yerleşik ejektörler tarafından sağlanır. Jakuzi sistemlerine ek olarak, çeşmeler ve şelaleler, ses sistemleri, kaydıraklar ve sıçrama tahtaları sunuyoruz. KZY Hamam Yapımı uzmanları havuzunuzu SPA ve eğlencenin merkezi yapacak!

Su topu

Su topu, üst omuz kemeri ve boyun kaslarının en yoğun masajını sağlar. Su tabancası standı havuzun yan tarafına monte edilmiştir. Su girişi, su girişi aracılığıyla bir sirkülasyon pompası ile havuzdan yapılır. Su tabancası standı, mat veya parlak bir yüzeye sahip paslanmaz çelikten yapılmıştır. Komple set, bağlantı parçaları olan bir su topu, bir sirkülasyon pompası, bir su giriş parçası, adaptörlü bir piezo düğmesi ve bir kontrol ünitesi içerir.

Masaj jetleri «Aero-Jet»

Suyun altında farklı derinliklerde bulunan masaj jetleri su-hava akışı oluşturur. Su beslemesi, havuz çanağından su girişinden çitli bir sirkülasyon pompası ile sağlanır. Hava girişi, enjektörlerin içine yerleştirilmiş ejektörler tarafından sağlanır. Jetler sarmal, titreşimli ve diğer su akışını oluşturan çeşitli uçlarla donatılabilir. Hidromasaj (komple set): pompa, duvar jetleri, su giriş kısmı, ayarlı hava girişi, INOX piezo düğmeli kontrol ünitesi, bağlantı parçası.

Dahili Yüzme Jetleri

5 km yüzüp aynı yerde kalınabilir mi? Havuz, yapay akış oluşturmak için bir cihazla donatılmışsa mümkündür. Yüzücünün uzun mesafelerdeki hareketi, havuzun fiziksel boyutları ile sınırlı olduğu için kurtarmaya bir Yüzücü Jeti gelir.

Sonsuz Havuz Fastlane Jet

Fastlane Jet, su yalıtımı ve kaplama malzemesinin bütünlüğünü bozmadan kurulu veya inşa edilmiş havuzun (her türlü mevsim veya periyodik kullanım için) panosuna yerleştirilir. Fastlane Jet, sabit olanların yanı sıra, bir yüzücü için en uygun olan suyun hareket hızının seçilmesine izin verir. Elbette, yerleşik Yüzme Jet, havuzla daha fazla fiziko-mekanik uyum içindedir, çünkü başlangıçta çanağı için tasarlanmıştır ve havuzun dışına yerleştirilmiş bir pompası olduğundan menteşeli olandan daha az ses çıkarır (ancak yine de boru hattının direncini artırmamak için 15 m’den fazla aralıklarla yerleştirilmemelidir).

Alt şofben

“Alt şofben” tesisatı, hava masajı platolarından kompresör tarafından hava beslemesini sağlar.
Hava masajı platosu, havuzun dibine inşa edilmiş olup, havanın dağıtılmasına, suya pompalanmasına, çok fazla kabarcık oluşturmasına ve yumuşak bir masaj etkisi yaratmasına hizmet eder.

Hidromasaj koltuğu Water Spa Divan

SPA prosedürlerinin tüm olumlu etkisini evde yaşama fırsatı veren devrim niteliğinde bir çözüm. Cihaz, sert kenarlı (taşma, deniz süpürücü) tüm girintili havuzlar için uygundur. Tekneye takmanız, suya indirmeniz, fişe takmanız yeterlidir ve istediğiniz zaman hava ve hidromasaj işlemlerinin keyfini çıkarabilirsiniz. SPA koltuğu, cihazın üst kısmında bulunan buton kontrol paneli kullanılarak ayarlanır. Yardımı ile masaj modlarını (aero, hidro) ve ayrıca prosedür döngüsünü (5, 10, 15 dakika) ayarlayabilirsiniz. Panelde LED ekran bulunmaktadır. Tüm sistem su girişinden tamamen izole edilmiştir ve IP64 koruma standardına sahiptir.

Paslanmaz çelik hidromasaj şezlong

Hidromasaj şezlongu kiremitli veya mozaik havuzlarda kullanılır ve tüm vücutta yumuşak ve rahatlatıcı bir hava masajı sağlar. Kompresörün yoğun çalışması nedeniyle şezlonga hava girer. Hava dağıtılır ve kabarcıklar şeklinde çıkar. Hava kabarcıkları tüm kasları gevşeten yumuşak bir masaj sağlar, böyle bir masaj etkisi güçlü bir enerji patlamasını garanti eder. Hava masajının sinir sistemimiz üzerinde faydalı bir etkisi vardır: Vücudun tonunu artırır, gerginliği azaltır ve ayrıca ciltteki tahrişi giderir. Şezlong, şezlongdan yükselen hava tüm vücudu küçük baloncuklarla nazikçe kapladığında “inci banyosu” adı verilen etkiyi yaratır.

Astralpool Çeşmesi Mantarı

Şelale / Çeşme AstralPool “Mantar” cilalı paslanmaz çelik AISI-316’dan yapılmıştır, yüksekliği 2,3 m’dir ve dekoratif bir katkıdır. Ürün yüzme havuzlarında, su parklarında eğlence ekipmanı olarak kullanılmak üzere tasarlanmıştır.

Surlu Şelale
Birkaç tür duvarlı şelale sunabiliriz. Paslanmaz çelikten (ASTRALPOOL WATERFALLS) veya ABS plastikten (ASTRALPOOL SILKFLOW, POWERFALL) yapılmış şelaleler. Aydınlatmayla donatıldığı için gece bile huzur veren sesini dinleyebileceğiniz “Powerfall Fiberfall Polaris” serisinin standart şelale ve şelaleleri. Maksimum montaj yüksekliği 1,2 m’dir.

MiniJet Kaskadları

Mini-jet Polaris havuzunuza çeşitlilik, görsel ve akustik efektler katacak. Bağlanabilecek mini jet sayısı, pompanın gücüne bağlıdır.

Polaris Çeşmesi

Yüzen bir çeşme, havuzunuzu daha çekici hale getirir. Estetik görünüme ek olarak çeşme hoş bir ses yaratır.
Fıskiye hortumu, elektrikli süpürgenin ağzına bağlanır.

ASTRAL Sualtı müzik sistemi

Dahili su geçirmez hoparlörler ASTRALPOOL AQUARMONY, su altında müzik ve ses dinlemeye yarar. Kurulumu kolaydır. Havuzunuzda büyülü ve sıra dışı bir atmosfer yaratmaya yardımcı olun.

İleri teknolojiye göre yüksek kaliteli bileşenlerden yapılmıştır ve tuzlu suda veya yüksek klor içeriğiyle normal çalışmayı sağlayan sistemleri içerir.

Slaytlar

Polyester ve fiberglastan yapılmış yüzme havuzları için kaydıraklar, allüminyum korkuluklar ve çıkışı kolaylaştıran su sağlamak için bir nozul ile donatılmıştır. Seçiminizin birçok çeşidi vardır: AstralPool Kavisli Kaydırak, Pranaslit, MT07, Typhoon, Slikon, Bebek Mavisi ve diğerleri…

Tramplenler

Sıçrama tahtaları polyester ve fiberglastan yapılmıştır, UV ve ağır hava şartlarına dayanıklıdır.
Kartın tüm uzunluğu boyunca kaygan olmayan yüzey. Seçtiğiniz birçok varyasyon vardır: Astral Dynamic, Dynamic 1200, Ballesta, Dolphin, Elevado ve diğerleri…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir